ATRAMENTOWE WODNE

Canon CAD

Canon iPF605

iPF605 to drukarka wielkoformatowa korzystająca z 5 kolorów atramentów wodnych i pigmentowych, obsługująca nośniki w formacie 24 cali, idealnie nadająca się do zastosowań CAD i GIS dzięki doskonałemu odwzorowaniu linii, żywym kolorom i szczegółowym obrazom

zobacz więcej

Canon iPF610

Wielofunkcyjna drukarka iPF610 A1 oferuje żywe kolory, precyzyjne kreślenie linii i niedoścignioną wydajność — to urządzenie doskonale nadające się do zastosowań CAD/GIS.

zobacz więcej

Canon iPF650


Wielkoformatowa drukarka imagePROGRAF iPF650 stworzona z myślą o wysokiej jakości produkcji w środowiskach CAD/GIS umożliwia tworzenie doskonałej jakości wydruków w formacie 24 cali/A1 oraz pozwala uzyskać imponujący zwrot z inwestycji.

zobacz więcej

Canon iPF655

NOWOŚĆ

Wielkoformatowa drukarka imagePROGRAF iPF655 stworzona z myślą o wysokiej jakości produkcji w środowiskach CAD/GIS umożliwia tworzenie doskonałej jakości wydruków w formacie 24 cali/A1 oraz pozwala uzyskać imponujący zwrot z inwestycji. Wyposażona jest w dysk twardy 80 GB.

zobacz więcej

Canon iPF750

Drukarka imagePROGRAF iPF750 pozwalająca uzyskać wydruki formatu 36 cali/A0 zapewnia najlepszą w branży wydajność, wyjątkową jakość i dokładność oraz zestaw zaawansowanych funkcji, co pozwala cieszyć się znakomitym zwrotem z inwestycji.

zobacz więcej

Canon iPF755

Drukarka imagePROGRAF iPF755 zaprojektowana z myślą o uzyskiwaniu doskonałych wyników we wszystkich środowiskach CAD/GIS pozwala na tworzenie wysokiej jakości wydruków formatu 36 cali/A0 i na szybki zwrot z inwestycji. Wyposażona w dysk twardy 80 GB.

zobacz więcej

Canon iPF810

iPF810 — niezastąpiona w najbardziej wymagających zastosowaniach CAD i GIS. Ta wielkoformatowa drukarka obsługująca nośniki o szerokości do 44 cali pozwala cieszyć się doskonałą jakością, wszechstronnością i niesamowitymi prędkościami.

zobacz więcej

Canon LP17

Drukarka imagePROGRAF LP17 została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu w środowiskach biurowych. Zawiera w zestawie oprogramowanie Canon PosterArtist pozwalające na łatwe projektowanie i drukowanie plakatów, schematów sprzedaży i planów projektowych. Wszystko w pięciu łatwych krokach.

zobacz więcej

Canon graficzne

Canon iPF5100

Przygotuj się na wyjątkowe wydruki w formacie A2 dzięki unikatowemu 12-kolorowemu systemowi atramentów pigmentowych firmy Canon. Drukarka wielkoformatowa iPF5100 umożliwia szybkie tworzenie imponujących wydruków o stałej jakości odwzorowania, dzięki czemu doskonale nadaje się do drukowania fotografii, dzieł sztuki, wydruków testowych i plakatów.

zobacz więcej

Canon iPF6100

Drukarka wielkoformatowa iPF6100 A1 wyposażona w nowy, 12-kolorowy system atramentów pigmentowych firmy Canon oferuje wyjątkowo szeroką gamę kolorów, szybkie i dokładne wydruki oraz prostotę obsługi wszystkich funkcji, dzięki czemu doskonale nadaje się do drukowania fotografii, dzieł sztuki, wydruków testowych i plakatów.

zobacz więcej

Canon iPF6200

Drukarka wielkoformatowa imagePROGRAF iPF6200 formatu A1, wyposażona w system 12-kolorowego atramentu pigmentowego firmy Canon, została zaprojektowana specjalnie dla rynków fotograficznych, artystycznych i dla potrzeb proofingu, a jej dodatkową zaletą jest wbudowany dysk twardy o pojemności 80 GB, zapewniający optymalną wydajność drukarki.

zobacz więcej

Canon iPF8100

Specjalistyczna drukarka fotograficzna iPF8100 zapewnia wydruki o szerokości 44 cali. Jeśli chcesz uzyskać najwyższą jakość fotografii artystycznych już nie musisz szukać dalej.

zobacz więcej

Canon iPF9100

iPF9100, reprezentacyjny model fotograficznej drukarki wielkoformatowej do wydruków artystycznych, zapewnia wyjątkowe odwzorowanie kolorów oraz niespotykaną wydajność druku fotografii o szerokości do 60 cali.

zobacz więcej

Canon iPF6000S

Zaprojektowana z myślą o rynku druku plakatów — drukarka imagePROGRAF iPF6000S zapewnia wyjątkową jakość wydruków w formacie A1 (24 cale) w zawrotnym tempie.

 

zobacz więcej

Canon iPF9000S

Najlepsze rezultaty w przypadku wydruków wielkoformatowych zapewnia urządzenie iPF9000S. Dzięki niezrównanej wydajności tego urządzenia doskonałe wydruki o rozmiarze do 60-cali powstają w mgnieniu oka.

zobacz więcej