Oferta

Plotery tnące

Automatyczny wykrojnik cyfrowy F-Mark GRAPHTEC

Automatyczny wykrojnik cyfrowy F-Mark GRAPHTEC

Automatyczny wykroinik cyfrowy F-Mark Graphtec
Automatyczny Wykrojnik Cyfrowy F-Mark wycina materiały z podkładem oraz inne media jak papier, karton czy zalaminowane materiały z nadrukiem.
F-Mark jest nadzwyczaj przydatny do wycinania po obrysie zadrukowanych materiałów, np. takich prac jak niskonakładowa produkcja etykiet lub materiałów opakowaniowych z nadrukiem i obsługuje media w arkuszach o różnej grubości i wielkości z przedziału od A4 do A3+ (330x483).

zobacz więcej

Rolkowe

Ploter tnący Graphtec CE7000

Seria CE7000 jest kontynuacją serii uniwersalnych ploterów CE6000, które przez ostatnich 5 lat cieszyły się uznaniem i zaufaniem użytkowników zarówno w Polsce jak i na całym świecie.  Jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy potrzebują uniwersalnego stabilnego rozwiązania, aby mieć możliwość uzyskania wysokich zysków przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Podstawową cechą ploterów z tej serii jest ich uniwersalność, oraz znakomity stosunek jakości do ceny.

 

zobacz więcej

Ploter tnący Graphtec FC9000

Plotery serii FC9000 są najbardziej zaawansowanymi i wszechstronnymi ploterami tnącymi firmy Graphtec. Należą do flagowych serii firmy  Graphtec, szanowanych na całym świecie ze względu na niezawodność i precyzję cięcia materiałów zarówno drukowanych, jak i niezadrukowanych. Przeznaczone są dla profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnego i niezawodnego urządzenia do codziennej ciężkiej pracy z najtrudniejszymi materiałami używanymi w branży reklamowej i przemyśle.

zobacz więcej

Ploter tnący Graphtec CE Lite-50

CE Lite-50 to nowocześnie opracowany ploter. Obsługuje media o max. wymiarach 500mm x 3m. Wyposażony w software do tworzenia grafiki. Pracuje z projektami wykonanymi w CorelDraw i AdobeIlustrator. Odczytuje znaczniki na różnych mediach.

SPRAWDŹ PROMOCJĘ

zobacz więcej

Tablicowe

Ploter tnący Graphtec FCX2000

Model FCX2000 należy zaklasyfikować jako wielkoformatowy tablicowy ploter tnący. Urządzenie produkowane jest w kilku wersjach związanych z polem roboczym i sposobem mocowania materiału.

zobacz więcej

Ploter tnący Graphtec FCX4000

Graphtec FCX4000

Opracowana w firmie GRAPHTEC seria ploterów tablicowych posiada szereg właściwości umożliwiających cięcie materiałów nawet w przypadku gdy nie jest to możliwe przy zastosowaniu profesjonalnych ploterów rolkowych. Dzięki płaskiej konstrukcji można ciąć zarówno sztywny gruby karton, który nie może być zginany, jak również media o zbyt małych wymiarach zewnętrznych. Dzięki bardzo dużemu naciskowi noża (do 600gf), plotery te umożliwiają cięcie grubych i twardych materiałów jak folia do piaskowania, sztywny karton, cienki poliwęglan, spienione PCV, folia magnetyczna, itp.

zobacz więcej

iECHO PK0604/0705 automatyczny ploter tnący

iECHO PK0604/0705 automatyczny ploter tnący

Automatyczny cyfrowy ploter tnący serii iECHO PK to inteligentny cyfrowy system tnący
przeznaczony dla firm działających na rynku poligrafi, reklamy, opakowań. Jest znakomitym narzędziem do produkcji krótkich serii różnego rodzaju naklejek, etykiet, opakowań z nadrukiem. Zaawansowany szybki system sterowania ruchem iECHO PK może szybko
i dokładnie przeprowadzić proces cięcia na wylot materiałów o grubości do 6 mm, cięcia do podkładu (nadcinania), bigowania, perforacji, itp. Ploter jest przystosowany do cięcia materiałów takich jak: karton, tektura lita, tektura falista, płyta o strukturze plastra miodu, płyta PP, PVC, pianka EVA, polietylenowa pianka EPE, guma itp. Urządzenie  jest wyposażone w automatyczny system podawania medium i system pozycjonowania wizyjnego HD z kamerą CCD, umożliwiający w pełni automatyczną produkcję. Jest to doskonałe narzędzie, dzięki któremu łatwo i szybko wykonać można precyzyjny, innowacyjny, unikalny produkt o wysokiej wartości dodanej w firmie o ograniczonej powierzchni (
najmniejszy model zajmuje zaledwie 2 m² powierzchni). Oferowane są dwa modele o obszarze roboczym 600x400 mm i 750x530 mm.

zobacz więcej

Produkcyjny ploter tnący iECHO

CYFROWY PRODUKCYJNY PLOTER TNĄCY

Narzędzie produkcyjne w przemyśle tekstylnym, obuwniczym, opakowań miękkich i twardych, materiałów wykończeniowych i ozdobnych, reklamy. Możliwa do uzyskania dokładność pozycjonowania 0,2 mm.

Dostępność na zamówienie, ok. 2 miesięcy.

Wykonanie: Seria BK3 1713, 2513, 2517. Seria BKL 1713, 1311. Seria TK3S o parametrach stołu 2500x1550, 3500x2100, 5500x3200 mm.

Dostępne narzędzia:

- nóż oscylacyjny elektryczny

- pneumatyczny nóż oscylacyjny

- nóż rotacyjny

- narzędzie frezujące CNC

- ostrze V-cut

- ostrze Kiss-cut do cięcia folii

- narzędzie bigujące

- kamera do pozycjonowania

- system transportu z taśmą przesuwną

zobacz więcej

Silhouette, plotery hobby

Silhouette CURIO

Silhouette CURIO

 

SILHOUETTE CURIO to wielozadaniowe urządzenie do wykorzystania w różnych pracach typu HOBBY. CURIO może wycinać, wytłaczać, kreślić, punktować i grawerować. Jest jak szwajcarski scyzoryk w studio modelarskim. Korzysta z software przeznaczonego dla rodziny urządzeń SILHOUETTE, realizuje więc różne zaawansowane funkcje. Osiągana uniwersalność jest możliwa przy zastosowaniu dedykowanych materiałów eksploatacyjnych dostępnych na bieżąco u dystrybutora.

zobacz więcej

Silhouette CAMEO 4

Silhouette CAMEO 4

Silhouette CAMEO 4 jest najnowszą, rozbudowaną o jeszcze bardziej kreatywne możliwości, udoskonaloną wersją cieszących się ogromną popularnością na całym świecie hobbystycznych ploterów tnąco-kreślących z serii Silhouette CAMEO.

zobacz więcej

Silhouette PORTRAIT 3 Nowość

Silhouette PORTRAIT

Silhouette  PORTRAIT , to mały podręczny ploter tnący formatu  A4. Został zaprojektowany jako uniwersalne przenośne urządzenie umożliwiające sprawdzenie w warunkach domowych wykonanego projektu, wykonanie indywidualnych wizytówek, kart pocztowych, grafiki do albumu fotograficznego, elementów gazetki szkolnej, grafiki ozdobnej na szkle, porcelanie lub odzieży.

zobacz więcej

Silhouette ZASTOSOWANIA

Silhouette ZASTOSOWANIA

Cięcie folii PVC, folii flock, folii fleks, papieru, tektury, cienkiej folii magnetycznej.

Kreślenie długopisem, pisakami żelowymi, pisakami metalicznymi i połyskliwymi.

Tłoczenie wklęsłe i wypukłe, dziurkowanie, grawerowanie w miękkich metalach, bigowanie

zobacz więcej

Silhouette media i akcesoria

Pisaki kreślące kolorowe, metaliczne i połyskliwe

Pisaki kreślące zastosowane w Silhouette, to coś innego niż inne pisaki.

A kreślenie, to coś innego niż kreślenie linii długopisem. Wykorzystanie opcji kreślenia podwójną linią z przesunięciem nadaje rysunkowi niepowtarzalny charakter:

 rysunek natychmiast staje się dziełem sztuki.

Pisaki umieszcza się w uchwycie noża, co pozwala uzyskać efekty nieosiągalne w konwencjonalnych drukarkach domowych (np złote motywy, napisy na wcześniej zadrukowanych materiałach.)

 

 

zobacz więcej

Narzędzia i materiały eksploatacyjne

Na osiągnięcie zadowolenia z wykonanej pracy składa się wiele czynników, m.in. jakość wykonanego wycięcia. Zdecydowany wpływ na jakość mają materiały eksploatacyjne, które zużywają się w trakcie pracy. Materiały eksploatacyjne dostępne są na bieżąco.

zobacz więcej

Chemiczne "piaskowanie" szkła

Do realizacji projektu potrzebne są:

Ploter Silhouette , folia samoprzylepna, krem etchall.

Sposób postępowania:

  1. Projekt graficzny wycinamy w folii.
  2. Wycięty wzór (w negatywie lub pozytywie) naklejamy na szkło.
  3. Odsłonięte pola pokrywamy cienką warstwą kremu plastikowym narzędziem.(Uwaga! Zebraną warstwę kremu można ponownie użyć.)
  4. Po 15 minutach folię odklejamy a szkło myjemy w ciepłej wodzie.

Tatuaże

Ozdobne tatuaże wykonane z naszych materiałów bawią wzorami i kolorami. Są zmywalne ? więc nie można się nimi znudzić. Tatuaż można nanieść na skórę na zabawę karnawałową ale też na gadżety czy kule do gry na okazjonalne spotkanie.

zobacz więcej

Plotery drukujące

EKOSOLWENTOWE

OKI

Wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy
Najnowszy ploter w rodzinie ColorPainter, drukuje na mediach o szerokości 64 cali, z prędkością do 23 m2/h. Posiada szereg rozwiązań technologicznych charakterystycznych dla wyższych modeli, RIP Onyx w standardzie oraz 2-letnią ochronę gwarancyjną (wliczając w to głowicę, bez ograniczeń co do ilości przelanego tuszu).

zobacz więcej

NANIVA VP640 .X2

Ploter solwentowy VP640.X2 to nowa, ekonomiczna wersja drukarki usytuowanej w szeregu NANIVA VP. Ploter drukuje w technologii Ink-Jet z wykorzystaniem głowicy DX7 oraz niezawodnych, stabilnych atramentów ekosolwentowych. Uzyskano bardzo dobrą jakość wydruków w każdej prędkości i rozdzielczości. Profile do drukowania przygotowane zostały pod materiały powszechnie wykorzystywane w Polsce, jest więc gwarancja, że wspomagany przez RIP PhotoPrint proces druku osiąga założone barwy i nasycenia optymalizując przy tym zużycie atramentów.

Ploter dostarczany jest z programem RIP PhotoPrint, profilami do druku oraz zestawem zalecanych atramentów.

 

zobacz więcej

NANIVA VP1645

NANIVA VP1645 jest nowością na polskim rynku. Pomimo stosunkowo niskiej ceny, charakteryzuję się bardzo dobrymi, porównywalnymi z osiąganymi przez czołowych producentów parametrami druku. Przy jego produkcji, do wykonania kluczowych dla pracy plotera elementów, wykorzystano podzespoły czołowych japońskich

i amerykańskich firm, dzięki czemu uzyskano wysoką stabilność

i niezawodność pracy. VP1645 pozwala drukować na większości popularnych mediów do druku solwentowego z zachowaniem jakości i szybkości druku.

zobacz więcej

Plotery UV

DACEN

DRUKARKA TABLICOWA UV DACEN

Drukarka UV DACEN jest niezbędnym narzędziem do profesjonalnego wykonywania wysokiej jakości wydruków na różnych powierzchniach w zakładzie poligraficznym, produkcji reklamy i w innych gałęziach przemysłu. Poprzez staranne, profesjonalne wykonanie oraz dzięki profesjonalnemu zastosowaniu drukarki UV Dacen dołączają do najlepszych.

Ploter wyposażono w głowice Toshiba, co daje gwarancję niezawodności, długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Jakościowo, ploter ten konkuruje z wydrukami z innych europejskich firm. Stół plotera wyposażono w silny podsys dzielony na sekcje. Przewidziano, że ploter może drukować 7 kolorami (CMYK, LC, LM,W) oraz Varnish.

Drukarki wykonano w wersjach ze stołem o wielkości od 60x90cm do 250x300cm.

zobacz więcej

DACEN DG-6090

DRUKARKA TABLICOWA DACEN DG-6090

Poszukujący niezawodnego i precyzyjnego narzędzia do produkcji gadżetów reklamowych, elementów ozdobnych wyposażenia wnętrz w ceramice, szkle, drewnie i innych, a także do druku ma materiałach cylindrycznych powinien uważniej zapoznać się z załączonym folderem, mozliwościami zastosowań drukarki DG-6090.

Ploter został wyposażony w głowice Toshiba, co daje gwarancję długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Ploter wykonany został do druku 7 kolorami (CMYK, LC, LM, W) oraz Varnish.

zobacz więcej

Atramenty

Atrament ekosolwentowy COLORIDA 2

Przeznaczony jest do ploterów drukujących głowicami Epson DX4/DX5/DX6, to jest między innymi Roland, Mimaki, Mutoh. (Profile kolorów precyzyjnie dopasowane do profili dostarczonych przez producentów Roland czy Mutoh).

Dzięki zastosowanej technologii uzyskano atrament skutecznie chroniący głowice przed zasychaniem. Jednocześnie jednak wytryśnięty na medium atrament wysycha bardzo szybko umożliwiając wykonywanie wydruków z dużą szybkością.

zobacz więcej

Atramenty UV

Atramenty do ploterów UV

zobacz więcej

Laminatory, Zgrzewarki, Trymery, Prasy

Rejestratory

Kieszonkowy rejestrator wielkości fizycznych GRAPHTEC GL100

GL100

Rejestrator GL100 jest kompaktowym, wręcz kieszonkowym, rejestratorem wielkości fizycznych. Umożliwia pomiar i rejestrację, w maksymalnie 4 kanałach, takich parametrów jak: temperatura, wilgotność, napięcie i natężenie prądu, przyśpieszenie, wielkość promieniowania UV, natężenie CO2. Rodzaj mierzonego parametru określają moduły wejściowe, których typ jest konfigurowany w miarę potrzeb. Mierzone dane są zapisywane w pamięci wewnętrznej (RAM 4,9 MB) lub na karcie micro SD. Standardowym wyposażeniem rejestratora jest oprogramowanie umożliwiające analizę zapisanych danych oraz sterownie rejestratorem. Dostępne są aplikacje na PC i urządzenia mobilne (Android OS, iOS). Oferowane są dwa modele rejestratora: GL100-WL (interface USB, WLAN) oraz GL-100N (interface USB). Rejestrator GL100-WL jest wyposażony dodatkowo w 1 wyjście alarmowe - komunikat ostrzegawczy jest wysyłany jako e-mail.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL240

GL240

Rejestrator GL240 jest dziesięciokanałowym rejestratorem temperatury, wilgotności
lub napięcia. Posiada dziesięć izolowanych analogowych, wielofunkcyjnych kanałów wejściowych, trzy kanały przeznaczone do pomiarów sygnałów logicznych lub impulsowych, jedno wejście sterujące (triger), oraz trzy wyjściowe kanały alarmowe. Wyposażony jest w czytelny, 4,3 – calowy wyświetlacz LCD, który umożliwia doskonały podgląd ustawionych parametrów oraz przechwytywanych sygnałów analogowych i cyfrowych. Przechwycone dane są zapisywane na karcie SD o maksymalnej pojemności 32 GB. Standardowym wyposażeniem rejestratora jest Karta o pojemności 4 GB, która umożliwia zapisanie danych mierzonych w dziesięciu kanałach przez okres do 365 dni (próbka co 10s).

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL840

GL840

GL840 jest poręcznym, kompaktowym, wielokanałowym (w standardzie 20 kanałów) rejestratorem z wyświetlaczem wielkości 7”. Wszystkie kanały są wzajemnie odizolowane oraz odizolowane od masy. W prosty sposób można rozszerzyć konfigurację układu pomiarowego od 20-kanałowego standardu do maksimum 200 kanałów. Każdy z kanałów pomiarowych umożliwia pomiar napięcia/prądu (4-20 mA), temperatury i wilgotności. Jednocześnie można rejestrować w czterech kanałach sygnały impulsowe. Cztery wyjścia alarmowe umożliwiają wykorzystanie rejestratora w układach automatycznej regulacji mierzonych parametrów. Przechwycone dane zapisywane są na karcie SD o pojemności do 32 GB. Karta SD o pojemności 4 GB, stanowiąca standardowe wyposażenie rejestratora, umożliwia zapisanie wyników pomiarów (z 20 kanałów pomiarowych, próbka co10 s.) zarejestrowanych w okresie ponad 365 dni.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL980

  GRAPHTEC GL980 jest 8-kanałowym szybkim rejestratorem napięcia, temperatury, wilgotności , sygnałów impulsowych i logicznych. Ma 8 wielofunkcyjnych, izolowanych wejść analogowych, 4 wejścia sygnałów logicznych/impulsowych i 4 wyjścia sygnałów alarmowych.

zobacz więcej

Rejestrator modułowy wielkości fizycznych GRAPHTEC GL7000

Rejestrator Graphtec GL7000 jest wielokanałową platformą przechwytywania danych pomiarowych o strukturze modułowej. Umożliwia on pomiar i rejestracje sygnałów wejściowych w ponad 100 kanałach.. Rejestrator może być dołączony do wielu różnych czujników mierzących różne wielkości fizyczne takie jak: temperaturę, ciśnienie, wibrację, przyśpieszenie, prędkość obrotową i wiele innych.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL2000

  GRAPHTEC GL2000 jest 4-kanałowym szybkim,  rejestratorem wysokiego napięcia, temperatury, wilgotności , sygnałów impulsowych i logicznych. Ma 4 wielofunkcyjne, izolowane wejścia analogowe, 4 wejścia sygnałów logicznych/impulsowych i 4 wyjścia sygnałów alarmowych. Został zaliczony do III CAT przyrządów pomiarowych.

zobacz więcej