Oferta

Plotery tnące

Automatyczny wykrojnik cyfrowy F-Mark GRAPHTEC

Automatyczny wykrojnik cyfrowy F-Mark GRAPHTEC

Automatyczny wykroinik cyfrowy F-Mark Graphtec
Automatyczny Wykrojnik Cyfrowy F-Mark wycina materiały z podkładem oraz inne media jak papier, karton czy zalaminowane materiały z nadrukiem.
F-Mark jest nadzwyczaj przydatny do wycinania po obrysie zadrukowanych materiałów, np. takich prac jak niskonakładowa produkcja etykiet lub materiałów opakowaniowych z nadrukiem i obsługuje media w arkuszach o różnej grubości i wielkości z przedziału od A4 do A3+ (330x483).

zobacz więcej

Rolkowe

Ploter tnący Graphtec FC8600

Plotery serii FC8600 stanowią kontynuację serii profesjonalnych ploterów FC8000 czy tez wcześniejszych FC7000MK2 i są przeznaczone dla najbardziej wymagających odbiorców. Ploter tnący Graphtec FC8600 występuje w pięciu wersjach pod względem szerokości cięcia: 610 mm, 762 mm, 1372 mm, 1626 mm. Charakteryzuje się wysoką precyzją i jakością cięcia – można wycinać czcionki o wielkości 3 mm , a gwarantowana precyzja cięcia to 15m.

zobacz więcej

Ploter tnący Graphtec CE6000

Seria CE6000 jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy rozpoczynają działalność w branży reklamowej, kiedy możliwości uzyskania wysokich zysków przy minimalnych nakładach inwestycyjnych jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu.

 

zobacz więcej

Ploter tnący Graphtec CE Lite-50

CE Lite-50 to nowocześnie opracowany ploter. Obsługuje media o max. wymiarach 500mm x 3m. Wyposażony w software do tworzenia grafiki. Pracuje z projektami wykonanymi w CorelDraw i AdobeIlustrator. Odczytuje znaczniki na różnych mediach.

SPRAWDŹ PROMOCJĘ

zobacz więcej

Ploter tnący GCC Expert II -24LX, Expert II -52LX, Expert II -24

Expert II-24LX i Expert II-52LX to ekonomiczne plotery tnące marki GCC o szerokości cięcia 60 cm i 120 cm. Ploter tnący Expert II-24LX i Expert II-52LX wyposażone są w czytnik znaczników służących do pozycjonowania grafiki. Precyzja plotera i siła nacisku ostrza jest wystarczająca dla wykonania wielu prac z zakresu branży reklamowej.

zobacz więcej

Tablicowe

Ploter tnący Graphtec FCX2000

Model FCX2000 należy zaklasyfikować jako wielkoformatowy tablicowy ploter tnący. Urządzenie produkowane jest w kilku wersjach związanych z polem roboczym i sposobem mocowania materiału.

zobacz więcej

Ploter tnący Graphtec FCX4000

Graphtec FCX4000

Opracowana w firmie GRAPHTEC seria ploterów tablicowych posiada szereg właściwości umożliwiających cięcie materiałów nawet w przypadku gdy nie jest to możliwe przy zastosowaniu profesjonalnych ploterów rolkowych. Dzięki płaskiej konstrukcji można ciąć zarówno sztywny gruby karton, który nie może być zginany, jak również media o zbyt małych wymiarach zewnętrznych. Dzięki bardzo dużemu naciskowi noża (do 600gf), plotery te umożliwiają cięcie grubych i twardych materiałów jak folia do piaskowania, sztywny karton, cienki poliwęglan, spienione PCV, folia magnetyczna, itp.

zobacz więcej

Produkcyjny ploter tnący RUK

CYFROWY PRODUKCYJNY PLOTER TNĄCY

Wielofunkcyjność wynikająca z zastosowaniu wielu specjalistycznych narzędzi:

  •  narzędzie z ostrzem oscylacyjnym
  •  narzędzie do cięcia kątowego V-cut
  •  Kiss-cut do cięcia cienkich, wielowarstwowych materiałów
  •  narzędzie kreślące
  •  narzędzie z ostrzem obrotowym do tkanin i skóry
  •  bigownica z kółkiem

 

zobacz więcej

Produkcyjny ploter tnący iECHO

CYFROWY PRODUKCYJNY PLOTER TNĄCY

Narzędzie produkcyjne w przemyśle tekstylnym, obuwniczym, opakowań miękkich i twardych, materiałów wykończeniowych i ozdobnych, reklamy. Możliwa do uzyskania dokładność pozycjonowania 0,2 mm.

Dostępność na zamówienie, ok. 2 miesięcy.

Wykonanie: Seria BK3 1713, 2513, 2517. Seria BKL 1713, 1311. Seria TK3S o parametrach stołu 2500x1550, 3500x2100, 5500x3200 mm.

Dostępne narzędzia:

- nóż oscylacyjny elektryczny

- pneumatyczny nóż oscylacyjny

- nóż rotacyjny

- narzędzie frezujące CNC

- ostrze V-cut

- ostrze Kiss-cut do cięcia folii

- narzędzie bigujące

- kamera do pozycjonowania

- system transportu z taśmą przesuwną

zobacz więcej

Silhouette, plotery hobby

Silhouette CURIO

Silhouette CURIO

 

SILHOUETTE CURIO to wielozadaniowe urządzenie do wykorzystania w różnych pracach typu HOBBY. CURIO może wycinać, wytłaczać, kreślić, punktować i grawerować. Jest jak szwajcarski scyzoryk w studio modelarskim. Korzysta z software przeznaczonego dla rodziny urządzeń SILHOUETTE, realizuje więc różne zaawansowane funkcje. Osiągana uniwersalność jest możliwa przy zastosowaniu dedykowanych materiałów eksploatacyjnych dostępnych na bieżąco u dystrybutora.

zobacz więcej

Silhouette PORTRAIT

Silhouette PORTRAIT

Silhouette  PORTRAIT , to mały podręczny ploter tnący formatu  A4. Został zaprojektowany jako uniwersalne przenośne urządzenie umożliwiające sprawdzenie w warunkach domowych wykonanego projektu, wykonanie indywidualnych wizytówek, kart pocztowych, grafiki do albumu fotograficznego, elementów gazetki szkolnej, grafiki ozdobnej na szkle, porcelanie lub odzieży.

zobacz więcej

Silhouette CAMEO

Silhouette CAMEO

Silhouette CAMEO to mały podręczny ploter tnący formatu A3. Został zaprojektowany jako uniwersalne przenośne urządzenia umożliwiające sprawdzenie w warunkach domowych wykonanego projektu, prowadzenie niewielkiej lub specjalistycznej działalności gospodarczej, wykonanie indywidualnych wizytówek, kart pocztowych, grafiki do albumu fotograficznego, elementów gazetki szkolnej, grafiki ozdobnej na szkle, porcelanie lub odzieży.

zobacz więcej

Silhouette ZASTOSOWANIA

Silhouette ZASTOSOWANIA

Cięcie folii PVC, folii flock, folii fleks, papieru, tektury, cienkiej folii magnetycznej.

Kreślenie długopisem, pisakami żelowymi, pisakami metalicznymi i połyskliwymi.

Tłoczenie wklęsłe i wypukłe, dziurkowanie, grawerowanie w miękkich metalach, bigowanie

zobacz więcej

Silhouette media i akcesoria

Pisaki kreślące kolorowe, metaliczne i połyskliwe

Pisaki kreślące zastosowane w Silhouette, to coś innego niż inne pisaki.

A kreślenie, to coś innego niż kreślenie linii długopisem. Wykorzystanie opcji kreślenia podwójną linią z przesunięciem nadaje rysunkowi niepowtarzalny charakter:

 rysunek natychmiast staje się dziełem sztuki.

Pisaki umieszcza się w uchwycie noża, co pozwala uzyskać efekty nieosiągalne w konwencjonalnych drukarkach domowych (np złote motywy, napisy na wcześniej zadrukowanych materiałach.)

 

 

zobacz więcej

Narzędzia i materiały eksploatacyjne

Na osiągnięcie zadowolenia z wykonanej pracy składa się wiele czynników, m.in. jakość wykonanego wycięcia. Zdecydowany wpływ na jakość mają materiały eksploatacyjne, które zużywają się w trakcie pracy. Materiały eksploatacyjne dostępne są na bieżąco.

zobacz więcej

Chemiczne "piaskowanie" szkła

Do realizacji projektu potrzebne są:

Ploter Silhouette , folia samoprzylepna, krem etchall.

Sposób postępowania:

  1. Projekt graficzny wycinamy w folii.
  2. Wycięty wzór (w negatywie lub pozytywie) naklejamy na szkło.
  3. Odsłonięte pola pokrywamy cienką warstwą kremu plastikowym narzędziem.(Uwaga! Zebraną warstwę kremu można ponownie użyć.)
  4. Po 15 minutach folię odklejamy a szkło myjemy w ciepłej wodzie.

Tatuaże

Ozdobne tatuaże wykonane z naszych materiałów bawią wzorami i kolorami. Są zmywalne ? więc nie można się nimi znudzić. Tatuaż można nanieść na skórę na zabawę karnawałową ale też na gadżety czy kule do gry na okazjonalne spotkanie.

zobacz więcej

Plotery drukujące

EKOSOLWENTOWE

OKI

Wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy
Najnowszy ploter w rodzinie ColorPainter, drukuje na mediach o szerokości 64 cali, z prędkością do 23 m2/h. Posiada szereg rozwiązań technologicznych charakterystycznych dla wyższych modeli, RIP Onyx w standardzie oraz 2-letnią ochronę gwarancyjną (wliczając w to głowicę, bez ograniczeń co do ilości przelanego tuszu).

zobacz więcej

NANIVA VP640 .X2

Ploter solwentowy VP640.X2 to nowa, ekonomiczna wersja drukarki usytuowanej w szeregu NANIVA VP. Ploter drukuje w technologii Ink-Jet z wykorzystaniem głowicy DX7 oraz niezawodnych, stabilnych atramentów ekosolwentowych. Uzyskano bardzo dobrą jakość wydruków w każdej prędkości i rozdzielczości. Profile do drukowania przygotowane zostały pod materiały powszechnie wykorzystywane w Polsce, jest więc gwarancja, że wspomagany przez RIP PhotoPrint proces druku osiąga założone barwy i nasycenia optymalizując przy tym zużycie atramentów.

Ploter dostarczany jest z programem RIP PhotoPrint, profilami do druku oraz zestawem zalecanych atramentów.

 

zobacz więcej

NANIVA VP1645

NANIVA VP1645 jest nowością na polskim rynku. Pomimo stosunkowo niskiej ceny, charakteryzuję się bardzo dobrymi, porównywalnymi z osiąganymi przez czołowych producentów parametrami druku. Przy jego produkcji, do wykonania kluczowych dla pracy plotera elementów, wykorzystano podzespoły czołowych japońskich

i amerykańskich firm, dzięki czemu uzyskano wysoką stabilność

i niezawodność pracy. VP1645 pozwala drukować na większości popularnych mediów do druku solwentowego z zachowaniem jakości i szybkości druku.

zobacz więcej

Plotery UV

DACEN

DRUKARKA TABLICOWA UV DACEN

Drukarka UV DACEN jest niezbędnym narzędziem do profesjonalnego wykonywania wysokiej jakości wydruków na różnych powierzchniach w zakładzie poligraficznym, produkcji reklamy i w innych gałęziach przemysłu. Poprzez staranne, profesjonalne wykonanie oraz dzięki profesjonalnemu zastosowaniu drukarki UV Dacen dołączają do najlepszych.

Ploter wyposażono w głowice Toshiba, co daje gwarancję niezawodności, długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Jakościowo, ploter ten konkuruje z wydrukami z innych europejskich firm. Stół plotera wyposażono w silny podsys dzielony na sekcje. Przewidziano, że ploter może drukować 7 kolorami (CMYK, LC, LM,W) oraz Varnish.

Drukarki wykonano w wersjach ze stołem o wielkości od 60x90cm do 250x300cm.

zobacz więcej

DACEN DG-6090

DRUKARKA TABLICOWA DACEN DG-6090

Poszukujący niezawodnego i precyzyjnego narzędzia do produkcji gadżetów reklamowych, elementów ozdobnych wyposażenia wnętrz w ceramice, szkle, drewnie i innych, a także do druku ma materiałach cylindrycznych powinien uważniej zapoznać się z załączonym folderem, mozliwościami zastosowań drukarki DG-6090.

Ploter został wyposażony w głowice Toshiba, co daje gwarancję długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Ploter wykonany został do druku 7 kolorami (CMYK, LC, LM, W) oraz Varnish.

zobacz więcej

NANIVA UV FR

NANIVA UV serii FR to wielkoformatowy ploter hybrydowy. Z wykorzystaniem rozstawianych stołów można drukować na materiałach o grubości do 30 mm i o powierzchni 1,8 x 2,7 m.

Drukowanie pięcioma kolorami: CMYK + biały, otwiera nieograniczone pole zastosowań dla materiałów i aplikacji.

Nakładanie warstw atramentu w technice UV umożliwia uzyskanie efektu 3D.

zobacz więcej

NANIVA UV GP

NANIVA UV serii GP jest nowością na polskim rynku. Zaopatrzona w unoszony na 140 mm stolik, drukowanie białym kolorem i spełniająca wymagania nienagannej jakości znajdzie zastosowanie w licznych agencjach reklamowych. Utwardzanie atramentu wrażliwego na promieniowanie UV następuje w ułamku sekundy po wydrukowaniu. Praktycznie więc nie istnieje zjawisko rozlewania się atramentu. A to otwiera ciągle poszerzane pole zastosowań o trudnych do przewidzenia granicach.

Maszyna występuje w dwóch wymiarach stolika: 60x40 cm i 60x90 cm.

zobacz więcej

ATRAMENTOWE WODNE

Canon CAD

Canon iPF605

iPF605 to drukarka wielkoformatowa korzystająca z 5 kolorów atramentów wodnych i pigmentowych, obsługująca nośniki w formacie 24 cali, idealnie nadająca się do zastosowań CAD i GIS dzięki doskonałemu odwzorowaniu linii, żywym kolorom i szczegółowym obrazom

zobacz więcej

Canon iPF610

Wielofunkcyjna drukarka iPF610 A1 oferuje żywe kolory, precyzyjne kreślenie linii i niedoścignioną wydajność — to urządzenie doskonale nadające się do zastosowań CAD/GIS.

zobacz więcej

Canon iPF650


Wielkoformatowa drukarka imagePROGRAF iPF650 stworzona z myślą o wysokiej jakości produkcji w środowiskach CAD/GIS umożliwia tworzenie doskonałej jakości wydruków w formacie 24 cali/A1 oraz pozwala uzyskać imponujący zwrot z inwestycji.

zobacz więcej

Canon iPF655

NOWOŚĆ

Wielkoformatowa drukarka imagePROGRAF iPF655 stworzona z myślą o wysokiej jakości produkcji w środowiskach CAD/GIS umożliwia tworzenie doskonałej jakości wydruków w formacie 24 cali/A1 oraz pozwala uzyskać imponujący zwrot z inwestycji. Wyposażona jest w dysk twardy 80 GB.

zobacz więcej

Canon iPF750

Drukarka imagePROGRAF iPF750 pozwalająca uzyskać wydruki formatu 36 cali/A0 zapewnia najlepszą w branży wydajność, wyjątkową jakość i dokładność oraz zestaw zaawansowanych funkcji, co pozwala cieszyć się znakomitym zwrotem z inwestycji.

zobacz więcej

Canon iPF755

Drukarka imagePROGRAF iPF755 zaprojektowana z myślą o uzyskiwaniu doskonałych wyników we wszystkich środowiskach CAD/GIS pozwala na tworzenie wysokiej jakości wydruków formatu 36 cali/A0 i na szybki zwrot z inwestycji. Wyposażona w dysk twardy 80 GB.

zobacz więcej

Canon iPF810

iPF810 — niezastąpiona w najbardziej wymagających zastosowaniach CAD i GIS. Ta wielkoformatowa drukarka obsługująca nośniki o szerokości do 44 cali pozwala cieszyć się doskonałą jakością, wszechstronnością i niesamowitymi prędkościami.

zobacz więcej

Canon LP17

Drukarka imagePROGRAF LP17 została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu w środowiskach biurowych. Zawiera w zestawie oprogramowanie Canon PosterArtist pozwalające na łatwe projektowanie i drukowanie plakatów, schematów sprzedaży i planów projektowych. Wszystko w pięciu łatwych krokach.

zobacz więcej

Canon graficzne

Canon iPF5100

Przygotuj się na wyjątkowe wydruki w formacie A2 dzięki unikatowemu 12-kolorowemu systemowi atramentów pigmentowych firmy Canon. Drukarka wielkoformatowa iPF5100 umożliwia szybkie tworzenie imponujących wydruków o stałej jakości odwzorowania, dzięki czemu doskonale nadaje się do drukowania fotografii, dzieł sztuki, wydruków testowych i plakatów.

zobacz więcej

Canon iPF6100

Drukarka wielkoformatowa iPF6100 A1 wyposażona w nowy, 12-kolorowy system atramentów pigmentowych firmy Canon oferuje wyjątkowo szeroką gamę kolorów, szybkie i dokładne wydruki oraz prostotę obsługi wszystkich funkcji, dzięki czemu doskonale nadaje się do drukowania fotografii, dzieł sztuki, wydruków testowych i plakatów.

zobacz więcej

Canon iPF6200

Drukarka wielkoformatowa imagePROGRAF iPF6200 formatu A1, wyposażona w system 12-kolorowego atramentu pigmentowego firmy Canon, została zaprojektowana specjalnie dla rynków fotograficznych, artystycznych i dla potrzeb proofingu, a jej dodatkową zaletą jest wbudowany dysk twardy o pojemności 80 GB, zapewniający optymalną wydajność drukarki.

zobacz więcej

Canon iPF8100

Specjalistyczna drukarka fotograficzna iPF8100 zapewnia wydruki o szerokości 44 cali. Jeśli chcesz uzyskać najwyższą jakość fotografii artystycznych już nie musisz szukać dalej.

zobacz więcej

Canon iPF9100

iPF9100, reprezentacyjny model fotograficznej drukarki wielkoformatowej do wydruków artystycznych, zapewnia wyjątkowe odwzorowanie kolorów oraz niespotykaną wydajność druku fotografii o szerokości do 60 cali.

zobacz więcej

Canon iPF6000S

Zaprojektowana z myślą o rynku druku plakatów — drukarka imagePROGRAF iPF6000S zapewnia wyjątkową jakość wydruków w formacie A1 (24 cale) w zawrotnym tempie.

 

zobacz więcej

Canon iPF9000S

Najlepsze rezultaty w przypadku wydruków wielkoformatowych zapewnia urządzenie iPF9000S. Dzięki niezrównanej wydajności tego urządzenia doskonałe wydruki o rozmiarze do 60-cali powstają w mgnieniu oka.

zobacz więcej

Atramenty

Atrament ekosolwentowy COLORIDA 2

Przeznaczony jest do ploterów drukujących głowicami Epson DX4/DX5/DX6, to jest między innymi Roland, Mimaki, Mutoh. (Profile kolorów precyzyjnie dopasowane do profili dostarczonych przez producentów Roland czy Mutoh).

Dzięki zastosowanej technologii uzyskano atrament skutecznie chroniący głowice przed zasychaniem. Jednocześnie jednak wytryśnięty na medium atrament wysycha bardzo szybko umożliwiając wykonywanie wydruków z dużą szybkością.

zobacz więcej

Atramenty UV

Atramenty do ploterów UV

zobacz więcej

Laminatory, Zgrzewarki, Trymery, Prasy

Rejestratory

Kieszonkowy rejestrator wielkości fizycznych GRAPHTEC GL100

GL100

Rejestrator GL100 jest kompaktowym, wręcz kieszonkowym, rejestratorem wielkości fizycznych. Umożliwia pomiar i rejestrację, w maksymalnie 4 kanałach, takich parametrów jak: temperatura, wilgotność, napięcie i natężenie prądu, przyśpieszenie, wielkość promieniowania UV, natężenie CO2. Rodzaj mierzonego parametru określają moduły wejściowe, których typ jest konfigurowany w miarę potrzeb. Mierzone dane są zapisywane w pamięci wewnętrznej (RAM 4,9 MB) lub na karcie micro SD. Standardowym wyposażeniem rejestratora jest oprogramowanie umożliwiające analizę zapisanych danych oraz sterownie rejestratorem. Dostępne są aplikacje na PC i urządzenia mobilne (Android OS, iOS). Oferowane są dwa modele rejestratora: GL100-WL (interface USB, WLAN) oraz GL-100N (interface USB). Rejestrator GL100-WL jest wyposażony dodatkowo w 1 wyjście alarmowe - komunikat ostrzegawczy jest wysyłany jako e-mail.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL240

GL240

Rejestrator GL240 jest dziesięciokanałowym rejestratorem temperatury, wilgotności
lub napięcia. Posiada dziesięć izolowanych analogowych, wielofunkcyjnych kanałów wejściowych, trzy kanały przeznaczone do pomiarów sygnałów logicznych lub impulsowych, jedno wejście sterujące (triger), oraz trzy wyjściowe kanały alarmowe. Wyposażony jest w czytelny, 4,3 – calowy wyświetlacz LCD, który umożliwia doskonały podgląd ustawionych parametrów oraz przechwytywanych sygnałów analogowych i cyfrowych. Przechwycone dane są zapisywane na karcie SD o maksymalnej pojemności 32 GB. Standardowym wyposażeniem rejestratora jest Karta o pojemności 4 GB, która umożliwia zapisanie danych mierzonych w dziesięciu kanałach przez okres do 365 dni (próbka co 10s).

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL820

GRAPHTEC GL820 jest 20 – to kanałowym (w standardzie), z możliwością rozbudowy do 200 kanałów, rejestratorem wielkości fizycznych. Posiada 20 izolowanych, wielofunkcyjnych, analogowych kanałów pomiarowych, 4 kanały do pomiaru sygnałów logicznych/impulsowych, 1 wejście sygnałów sterujących i cztery wyjścia sygnałów alarmowych.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL840

GL840

GL840 jest poręcznym, kompaktowym, wielokanałowym (w standardzie 20 kanałów) rejestratorem z wyświetlaczem wielkości 7”. Wszystkie kanały są wzajemnie odizolowane oraz odizolowane od masy. W prosty sposób można rozszerzyć konfigurację układu pomiarowego od 20-kanałowego standardu do maksimum 200 kanałów. Każdy z kanałów pomiarowych umożliwia pomiar napięcia/prądu (4-20 mA), temperatury i wilgotności. Jednocześnie można rejestrować w czterech kanałach sygnały impulsowe. Cztery wyjścia alarmowe umożliwiają wykorzystanie rejestratora w układach automatycznej regulacji mierzonych parametrów. Przechwycone dane zapisywane są na karcie SD o pojemności do 32 GB. Karta SD o pojemności 4 GB, stanowiąca standardowe wyposażenie rejestratora, umożliwia zapisanie wyników pomiarów (z 20 kanałów pomiarowych, próbka co10 s.) zarejestrowanych w okresie ponad 365 dni.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL980

  GRAPHTEC GL980 jest 8-kanałowym szybkim rejestratorem napięcia, temperatury, wilgotności , sygnałów impulsowych i logicznych. Ma 8 wielofunkcyjnych, izolowanych wejść analogowych, 4 wejścia sygnałów logicznych/impulsowych i 4 wyjścia sygnałów alarmowych.

zobacz więcej

Rejestrator modułowy wielkości fizycznych GRAPHTEC GL7000

Rejestrator Graphtec GL7000 jest wielokanałową platformą przechwytywania danych pomiarowych o strukturze modułowej. Umożliwia on pomiar i rejestracje sygnałów wejściowych w ponad 100 kanałach.. Rejestrator może być dołączony do wielu różnych czujników mierzących różne wielkości fizyczne takie jak: temperaturę, ciśnienie, wibrację, przyśpieszenie, prędkość obrotową i wiele innych.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL2000

  GRAPHTEC GL2000 jest 4-kanałowym szybkim,  rejestratorem wysokiego napięcia, temperatury, wilgotności , sygnałów impulsowych i logicznych. Ma 4 wielofunkcyjne, izolowane wejścia analogowe, 4 wejścia sygnałów logicznych/impulsowych i 4 wyjścia sygnałów alarmowych. Został zaliczony do III CAT przyrządów pomiarowych.

zobacz więcej