NANIVA UV GP

NANIVA UV GP

Ploter Naniva UV serii GP to doskonałe urządzenie do poszerzenia oferty agencji reklamowych, producentów gadżetów reklamowych, a także firm poszukujących narzędzi do peˆnłnokolorowego znakowania. Urządzenie pozwoli szerzej wykorzystać potencjałˆ firmy poprzez zaproponowanie swoim klientom nowego rodzaju wysokojakoś˜ciowych usług. Dopracowana i przemyślana konstrukcja plotera zapewnia bezproblemową i wydajną pracą. 

 

 

    Naniva serii GP to profesjonalne urządzenia do zadruku wszelkich powierzchni. Drukarka wykorzystując technologię druku farbami UV, utwardzanymi lampą UV-LED może drukować kolorami CMYK + biaˆy i lakier.  Dzięki  zastosowaniu przesuwanego stołˆu o wymiarach 600 x 400mm lub 600 x 900mm  i możliwoś˜ci druku na materiaˆłach o gruboś˜ci do 140mm ploter staje się najwszechstronniejszym ploterem  na rynku urządzeń do druku gadżetów, pleksi, płˆyt CD/DVD, kamienia, szkˆa, metali, laptopów, telefonów i wielu innych. Wykorzystanie sprawdzonych podzespoˆłów i rozwiązań pochodzących od renomowanych japońskich producentów pozwoliło osiągnąć wysoką jakość druku.

      Plotery Naniva serii GP to urządzenia zbudowane z oryginalnych podzespoˆłów pochodzących od japońskich, koreańskich i amerykańskich producentów tych samych w których zaopatrują się wszyscy liczący się japońscy producenci. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy oś˜miokolorowej  głˆowicy piezoelektrycznej Epson DX5, ploter może drukować w trzech konfiguracjach do wyboru: 2 x CMYK po dwa kanaˆy na jeden kolor, CMYK + WHITE po jednym kanale na każdy kolor, CMYK + cztery WHITE lub CMYK + WHITE + Lakier - po jednym kanale na każdy kolor CMYK, dwa kanaˆły dla WHITE i dwa kanaˆy dla lakieru. Za odpowiednie utwardzenie materiału odpowiada lampa wykonana w technologii UV LED, dzięki, której urządzenie jest ekonomiczne podczas pracy, zużywając minimalną ilość energii, a przy tym gwarantuje długowieczne jej działanie nawet do 15000 godzin pracy.

      Reasumując. Naniva GP4060 UV to idealne rozwiązanie dla firm potrzebujących urządzenia do precyzyjnego znakowania małˆych przedmiotów, bezpiecznego dla środowiska, oferującego najwyższą jakość druku za rozsądną cenę.

 

Cechy główne:

* Druk oryginalną głowicą Epson DX5

* Pole zadruku 400 x 600mm lub 600 x 900mm

* Maksymalna wysokość drukowanych przedmiotów do 140 mm

* Nowoczesna i ekonomiczna lampa UV LED zgwarantowanym czasem pracy nawet do 15 000h

* Rozdzielczość druku do 1440 dpi

* Możliwość druku białym i lakierem

* Ploter biurkowy

 

Parametry techniczne:                                         Pobierz folder