Canon iPF810

Canon iPF810

iPF810 — niezastąpiona w najbardziej wymagających zastosowaniach CAD i GIS. Ta wielkoformatowa drukarka obsługująca nośniki o szerokości do 44 cali pozwala cieszyć się doskonałą jakością, wszechstronnością i niesamowitymi prędkościami.


 

 

 

 

  Funkcje

  • Zbiorniki z atramentem z możliwością wymiany podczas pracy urządzenia
  • Opcjonalny moduł odbierający dla dużych zadań drukowania
  • Zawrotne prędkości
  • Drukowanie w trybie ekonomicznym
  • 5 kolorów reaktywnego atramentu
  • Ostre, cienkie linie dla precyzji i szczegółowości
  • Wbudowany dysk twardy o pojemności 80 GB
  • HP-GL/2, HP-RTL i sterownik HDI

 

Dalsze informacje


Możesz polegać na wyjątkowej wydajności drukarki iPF810. Ta 44-calowa drukarka, opracowana z myślą o zastosowaniach CAD i GIS, zarówno dla dużych środowisk korporacyjnych, jak i zastosowań Print-For-Pay, pozwala uzyskać doskonałe odwzorowanie linii, żywe kolory i spójność obrazu. Jest także wyposażona w zbiorniki atramentu pozwalające na ich wymianę podczas działania urządzenia.


Najwyższa jakość i dokładność


System pięciu reaktywnych atramentów barwnikowych i pigmentowych firmy Canon pozwala uzyskać żywe kolory i wyjątkowo ostre i cienkie linie przy zachowaniu precyzji na poziomie +/- 0,1% i minimalnej szerokości linii 0,02 mm. Dzięki temu zyskuje się gwarancję precyzji — odwzorowanie obrazu w rozdzielczości 2400 x 1200 dpi daje doskonały efekt dzięki bardzo dokładnym, wykorzystującym 15 360 dysz głowicom drukującym.


Wysoka wydajność przy niskich kosztach


Oprócz możliwości uzyskania wyjątkowej jakości obrazu drukarka oferuje także doskonałą wydajność — wydruk formatu A0 w trybie roboczym trwa 47 sekund, a w formacie A1 — zaledwie 24 sekundy. Urządzenie wykorzystuje zbiorniki z atramentem o wysokiej pojemności — 300 ml i 700 ml — z możliwością ich wymiany podczas pracy urządzenia, dzięki czemu można nieprzerwanie cieszyć się wydajnością drukarki. Dodatkowo, tryb druku bez marginesów oszczędza czas wykończenia. Urządzenie jest opcjonalnie wyposażone w moduł odbierający, ułatwiający zarządzanie dużymi nakładami.

Aby obniżyć koszty, można wybrać tryb ekonomiczny, wykorzystujący mniej atramentu — tryb ten nadaje się idealnie do drukowania wersji roboczych dokumentów.


Dla wymagających zadań CAD


Drukarka iPF810 została opracowana z myślą o doskonałej współpracy i optymalnym działaniu w ramach wymagających ciągów produkcyjnych CAD. Drukarka w pełni obsługuje formaty plików HP-GL/2 i HP- RTL; ma także wbudowany sterownik HDI dla systemu Windows.


Łatwa w obsłudze drukarka z dyskiem twardym 80 GB


Wbudowany dysk twardy o pojemności 80 GB pozwala na tworzenie skrzynek pocztowych, jeśli z urządzenia ma korzystać wielu użytkowników, na przykład w korporacyjnych środowiskach o dużym natężeniu pracy. Duży graficzny interfejs użytkownika stanowi kolejny czynnik zwiększający łatwość obsługi urządzenia.

 

 

dane techniczne