Tablicowe

Ploter tnący Graphtec FCX2000

Model FCX2000 należy zaklasyfikować jako wielkoformatowy tablicowy ploter tnący. Urządzenie produkowane jest w kilku wersjach związanych z polem roboczym i sposobem mocowania materiału.

zobacz więcej

Ploter tnący Graphtec FCX4000

Graphtec FCX4000

Opracowana w firmie GRAPHTEC seria ploterów tablicowych posiada szereg właściwości umożliwiających cięcie materiałów nawet w przypadku gdy nie jest to możliwe przy zastosowaniu profesjonalnych ploterów rolkowych. Dzięki płaskiej konstrukcji można ciąć zarówno sztywny gruby karton, który nie może być zginany, jak również media o zbyt małych wymiarach zewnętrznych. Dzięki bardzo dużemu naciskowi noża (do 600gf), plotery te umożliwiają cięcie grubych i twardych materiałów jak folia do piaskowania, sztywny karton, cienki poliwęglan, spienione PCV, folia magnetyczna, itp.

zobacz więcej

Produkcyjny ploter tnący RUK

CYFROWY PRODUKCYJNY PLOTER TNĄCY

Wielofunkcyjność wynikająca z zastosowaniu wielu specjalistycznych narzędzi:

  •  narzędzie z ostrzem oscylacyjnym
  •  narzędzie do cięcia kątowego V-cut
  •  Kiss-cut do cięcia cienkich, wielowarstwowych materiałów
  •  narzędzie kreślące
  •  narzędzie z ostrzem obrotowym do tkanin i skóry
  •  bigownica z kółkiem

 

zobacz więcej

Produkcyjny ploter tnący iECHO

CYFROWY PRODUKCYJNY PLOTR TNĄCY

iECHO BK3 to podstawowy model w ofercie iEcho, ale dzięki swojej wszechstronności i perfekcyjnemu wykonaniu jest liderem w szacowaniu cena/jakość w kategorii stołów tnących. BK3 pozwala na szybką i łatwą zmianę narzędzi, co czyni go najwszechstronniejszym urządzeniem na rynku. Jest to idealne rozwiązanie do produkcji m.in. prototypów, reklam, standów, opakowań, uszczelek, produkcji liter przestrzennych. Trzon oferty BK3 tworzą modele z możliwością dwóch sposobów transportu materiałów, dodalkowo mamy do wyboru dziesięć narzędzi roboczych, przy czym jednocześnie możemy wyposażyć ploter w trzy narzędzia.

zobacz więcej