Canon LP17

Canon LP17

Drukarka imagePROGRAF LP17 została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu w środowiskach biurowych. Zawiera w zestawie oprogramowanie Canon PosterArtist pozwalające na łatwe projektowanie i drukowanie plakatów, schematów sprzedaży i planów projektowych. Wszystko w pięciu łatwych krokach.

 

 

 

 

 

 

 

Funkcje

  • Tworzenie dokumentów w pięciu łatwych krokach;
  • Funkcja skanowania i tworzenia wielkoformatowych odbitek po połączeniu z wielofunkcyjnym urządzeniem Canon;
  • Tryb ekonomiczny zapewniający obniżenie kosztów drukowania;
  • Niewiarygodna prędkość drukowania w formacie A2: tylko 20 sekund na stronę;
  • Doskonale żywe kolory;
  • Odbitki bez obramowania zapewniające doskonały efekt;
  • Szeroka gama obsługiwanych typów nośników;

 

Dalsze informacje

 

Drukarka LP17 pozwala drukować wielkie i efektowne plakaty, plany projektowe oraz materiały szkoleniowe bez potrzeby zlecania druku innym firmom.

 

Oprogramowanie Poster Artist

 

Do drukarki LP17 zostało dołączone niezwykle wydajne i łatwe w obsłudze oprogramowanie Canon PosterArtist. Umożliwia ono import obrazów, zdjęć i dokumentów Microsoft Office, a wybór ponad 1000 obrazów i szablonów pozwala na tworzenie wspaniałych, profesjonalnych plakatów w pięciu łatwych krokach.

 

Ekonomiczne drukowanie

 

Tryb ekonomicznego drukowania pozwala na znaczne obniżenie kosztów druku. Przed wydrukiem ostatecznym użytkownik ma możliwość wykonania ekonomicznego wydruku próbnego. Zmniejsza to zużycie atramentu o około 50%, co ma ogromne znaczenie w większych środowiskach biurowych, w których wielu użytkowników drukuje znaczne ilości dokumentów.

 

Żywe kolory

 

Drukarka LP17 pozwala na tworzenie wielkoformatowych wydruków o niezwykłej szczegółowości i naturalnych żywych barwach. Niezależnie od tego, czy drukowane są plakaty, schematy sprzedaży, czy plany projektowe, system pięciu atramentów barwnikowych i pigmentowych zapewnia najwyższą wydajność i jakość druku.

Rozwiązanie skanowania i tworzenia wielkoformatowych odbitek
Drukarka LP17 po połączeniu z wielofunkcyjnym urządzeniem Canon pozwala na skorzystanie z funkcji skanowania i tworzenia wielkoformatowych odbitek. Funkcja umożliwia skanowanie dokumentów, a następnie ich wydruk w powiększonym formacie. To łatwe w obsłudze i szybkie rozwiązanie biznesowe pozwala użytkownikom w prosty sposób stworzyć wielkoformatowe dokumenty bez potrzeby ponownego tworzenia oryginalnych plików.

 

Wydajne drukowanie

 

Drukarka LP17 zapewnia natychmiastowy wydruk bez konieczności oczekiwania. Wydruk standardowego dokumentu A2 na zwykłym trwa tylko 20 sekund.

 

 

dane techniczne