Plotery drukujące

EKOSOLWENTOWE

OKI

Wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy
Najnowszy ploter w rodzinie ColorPainter, drukuje na mediach o szerokości 64 cali, z prędkością do 23 m2/h. Posiada szereg rozwiązań technologicznych charakterystycznych dla wyższych modeli, RIP Onyx w standardzie oraz 2-letnią ochronę gwarancyjną (wliczając w to głowicę, bez ograniczeń co do ilości przelanego tuszu).

zobacz więcej

NANIVA VP640 .X2

Ploter solwentowy VP640.X2 to nowa, ekonomiczna wersja drukarki usytuowanej w szeregu NANIVA VP. Ploter drukuje w technologii Ink-Jet z wykorzystaniem głowicy DX7 oraz niezawodnych, stabilnych atramentów ekosolwentowych. Uzyskano bardzo dobrą jakość wydruków w każdej prędkości i rozdzielczości. Profile do drukowania przygotowane zostały pod materiały powszechnie wykorzystywane w Polsce, jest więc gwarancja, że wspomagany przez RIP PhotoPrint proces druku osiąga założone barwy i nasycenia optymalizując przy tym zużycie atramentów.

Ploter dostarczany jest z programem RIP PhotoPrint, profilami do druku oraz zestawem zalecanych atramentów.

 

zobacz więcej

NANIVA VP1645

NANIVA VP1645 jest nowością na polskim rynku. Pomimo stosunkowo niskiej ceny, charakteryzuję się bardzo dobrymi, porównywalnymi z osiąganymi przez czołowych producentów parametrami druku. Przy jego produkcji, do wykonania kluczowych dla pracy plotera elementów, wykorzystano podzespoły czołowych japońskich

i amerykańskich firm, dzięki czemu uzyskano wysoką stabilność

i niezawodność pracy. VP1645 pozwala drukować na większości popularnych mediów do druku solwentowego z zachowaniem jakości i szybkości druku.

zobacz więcej

Plotery UV

DACEN

DRUKARKA TABLICOWA UV DACEN

Drukarka UV DACEN jest niezbędnym narzędziem do profesjonalnego wykonywania wysokiej jakości wydruków na różnych powierzchniach w zakładzie poligraficznym, produkcji reklamy i w innych gałęziach przemysłu. Poprzez staranne, profesjonalne wykonanie oraz dzięki profesjonalnemu zastosowaniu drukarki UV Dacen dołączają do najlepszych.

Ploter wyposażono w głowice Toshiba, co daje gwarancję niezawodności, długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Jakościowo, ploter ten konkuruje z wydrukami z innych europejskich firm. Stół plotera wyposażono w silny podsys dzielony na sekcje. Przewidziano, że ploter może drukować 7 kolorami (CMYK, LC, LM,W) oraz Varnish.

Drukarki wykonano w wersjach ze stołem o wielkości od 60x90cm do 250x300cm.

zobacz więcej

DACEN DG-6090

DRUKARKA TABLICOWA DACEN DG-6090

Poszukujący niezawodnego i precyzyjnego narzędzia do produkcji gadżetów reklamowych, elementów ozdobnych wyposażenia wnętrz w ceramice, szkle, drewnie i innych, a także do druku ma materiałach cylindrycznych powinien uważniej zapoznać się z załączonym folderem, mozliwościami zastosowań drukarki DG-6090.

Ploter został wyposażony w głowice Toshiba, co daje gwarancję długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Ploter wykonany został do druku 7 kolorami (CMYK, LC, LM, W) oraz Varnish.

zobacz więcej