Plotery drukujące

EKOSOLWENTOWE

OKI

Wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy
Najnowszy ploter w rodzinie ColorPainter, drukuje na mediach o szerokości 64 cali, z prędkością do 23 m2/h. Posiada szereg rozwiązań technologicznych charakterystycznych dla wyższych modeli, RIP Onyx w standardzie oraz 2-letnią ochronę gwarancyjną (wliczając w to głowicę, bez ograniczeń co do ilości przelanego tuszu).

zobacz więcej

NANIVA VP640 .X2

Ploter solwentowy VP640.X2 to nowa, ekonomiczna wersja drukarki usytuowanej w szeregu NANIVA VP. Ploter drukuje w technologii Ink-Jet z wykorzystaniem głowicy DX7 oraz niezawodnych, stabilnych atramentów ekosolwentowych. Uzyskano bardzo dobrą jakość wydruków w każdej prędkości i rozdzielczości. Profile do drukowania przygotowane zostały pod materiały powszechnie wykorzystywane w Polsce, jest więc gwarancja, że wspomagany przez RIP PhotoPrint proces druku osiąga założone barwy i nasycenia optymalizując przy tym zużycie atramentów.

Ploter dostarczany jest z programem RIP PhotoPrint, profilami do druku oraz zestawem zalecanych atramentów.

 

zobacz więcej

NANIVA VP1645

NANIVA VP1645 jest nowością na polskim rynku. Pomimo stosunkowo niskiej ceny, charakteryzuję się bardzo dobrymi, porównywalnymi z osiąganymi przez czołowych producentów parametrami druku. Przy jego produkcji, do wykonania kluczowych dla pracy plotera elementów, wykorzystano podzespoły czołowych japońskich

i amerykańskich firm, dzięki czemu uzyskano wysoką stabilność

i niezawodność pracy. VP1645 pozwala drukować na większości popularnych mediów do druku solwentowego z zachowaniem jakości i szybkości druku.

zobacz więcej

Plotery UV

DACEN

DRUKARKA TABLICOWA UV DACEN

Drukarka UV DACEN jest niezbędnym narzędziem do profesjonalnego wykonywania wysokiej jakości wydruków na różnych powierzchniach w zakładzie poligraficznym, produkcji reklamy i w innych gałęziach przemysłu. Poprzez staranne, profesjonalne wykonanie oraz dzięki profesjonalnemu zastosowaniu drukarki UV Dacen dołączają do najlepszych.

Ploter wyposażono w głowice Toshiba, co daje gwarancję niezawodności, długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Jakościowo, ploter ten konkuruje z wydrukami z innych europejskich firm. Stół plotera wyposażono w silny podsys dzielony na sekcje. Przewidziano, że ploter może drukować 7 kolorami (CMYK, LC, LM,W) oraz Varnish.

Drukarki wykonano w wersjach ze stołem o wielkości od 60x90cm do 250x300cm.

zobacz więcej

DACEN DG-6090

DRUKARKA TABLICOWA DACEN DG-6090

Poszukujący niezawodnego i precyzyjnego narzędzia do produkcji gadżetów reklamowych, elementów ozdobnych wyposażenia wnętrz w ceramice, szkle, drewnie i innych, a także do druku ma materiałach cylindrycznych powinien uważniej zapoznać się z załączonym folderem, mozliwościami zastosowań drukarki DG-6090.

Ploter został wyposażony w głowice Toshiba, co daje gwarancję długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Ploter wykonany został do druku 7 kolorami (CMYK, LC, LM, W) oraz Varnish.

zobacz więcej

NANIVA UV FR

NANIVA UV serii FR to wielkoformatowy ploter hybrydowy. Z wykorzystaniem rozstawianych stołów można drukować na materiałach o grubości do 30 mm i o powierzchni 1,8 x 2,7 m.

Drukowanie pięcioma kolorami: CMYK + biały, otwiera nieograniczone pole zastosowań dla materiałów i aplikacji.

Nakładanie warstw atramentu w technice UV umożliwia uzyskanie efektu 3D.

zobacz więcej

NANIVA UV GP

NANIVA UV serii GP jest nowością na polskim rynku. Zaopatrzona w unoszony na 140 mm stolik, drukowanie białym kolorem i spełniająca wymagania nienagannej jakości znajdzie zastosowanie w licznych agencjach reklamowych. Utwardzanie atramentu wrażliwego na promieniowanie UV następuje w ułamku sekundy po wydrukowaniu. Praktycznie więc nie istnieje zjawisko rozlewania się atramentu. A to otwiera ciągle poszerzane pole zastosowań o trudnych do przewidzenia granicach.

Maszyna występuje w dwóch wymiarach stolika: 60x40 cm i 60x90 cm.

zobacz więcej

ATRAMENTOWE WODNE

Canon CAD

Canon iPF605

iPF605 to drukarka wielkoformatowa korzystająca z 5 kolorów atramentów wodnych i pigmentowych, obsługująca nośniki w formacie 24 cali, idealnie nadająca się do zastosowań CAD i GIS dzięki doskonałemu odwzorowaniu linii, żywym kolorom i szczegółowym obrazom

zobacz więcej

Canon iPF610

Wielofunkcyjna drukarka iPF610 A1 oferuje żywe kolory, precyzyjne kreślenie linii i niedoścignioną wydajność — to urządzenie doskonale nadające się do zastosowań CAD/GIS.

zobacz więcej

Canon iPF650


Wielkoformatowa drukarka imagePROGRAF iPF650 stworzona z myślą o wysokiej jakości produkcji w środowiskach CAD/GIS umożliwia tworzenie doskonałej jakości wydruków w formacie 24 cali/A1 oraz pozwala uzyskać imponujący zwrot z inwestycji.

zobacz więcej

Canon iPF655

NOWOŚĆ

Wielkoformatowa drukarka imagePROGRAF iPF655 stworzona z myślą o wysokiej jakości produkcji w środowiskach CAD/GIS umożliwia tworzenie doskonałej jakości wydruków w formacie 24 cali/A1 oraz pozwala uzyskać imponujący zwrot z inwestycji. Wyposażona jest w dysk twardy 80 GB.

zobacz więcej

Canon iPF750

Drukarka imagePROGRAF iPF750 pozwalająca uzyskać wydruki formatu 36 cali/A0 zapewnia najlepszą w branży wydajność, wyjątkową jakość i dokładność oraz zestaw zaawansowanych funkcji, co pozwala cieszyć się znakomitym zwrotem z inwestycji.

zobacz więcej

Canon iPF755

Drukarka imagePROGRAF iPF755 zaprojektowana z myślą o uzyskiwaniu doskonałych wyników we wszystkich środowiskach CAD/GIS pozwala na tworzenie wysokiej jakości wydruków formatu 36 cali/A0 i na szybki zwrot z inwestycji. Wyposażona w dysk twardy 80 GB.

zobacz więcej

Canon iPF810

iPF810 — niezastąpiona w najbardziej wymagających zastosowaniach CAD i GIS. Ta wielkoformatowa drukarka obsługująca nośniki o szerokości do 44 cali pozwala cieszyć się doskonałą jakością, wszechstronnością i niesamowitymi prędkościami.

zobacz więcej

Canon LP17

Drukarka imagePROGRAF LP17 została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu w środowiskach biurowych. Zawiera w zestawie oprogramowanie Canon PosterArtist pozwalające na łatwe projektowanie i drukowanie plakatów, schematów sprzedaży i planów projektowych. Wszystko w pięciu łatwych krokach.

zobacz więcej

Canon graficzne

Canon iPF5100

Przygotuj się na wyjątkowe wydruki w formacie A2 dzięki unikatowemu 12-kolorowemu systemowi atramentów pigmentowych firmy Canon. Drukarka wielkoformatowa iPF5100 umożliwia szybkie tworzenie imponujących wydruków o stałej jakości odwzorowania, dzięki czemu doskonale nadaje się do drukowania fotografii, dzieł sztuki, wydruków testowych i plakatów.

zobacz więcej

Canon iPF6100

Drukarka wielkoformatowa iPF6100 A1 wyposażona w nowy, 12-kolorowy system atramentów pigmentowych firmy Canon oferuje wyjątkowo szeroką gamę kolorów, szybkie i dokładne wydruki oraz prostotę obsługi wszystkich funkcji, dzięki czemu doskonale nadaje się do drukowania fotografii, dzieł sztuki, wydruków testowych i plakatów.

zobacz więcej

Canon iPF6200

Drukarka wielkoformatowa imagePROGRAF iPF6200 formatu A1, wyposażona w system 12-kolorowego atramentu pigmentowego firmy Canon, została zaprojektowana specjalnie dla rynków fotograficznych, artystycznych i dla potrzeb proofingu, a jej dodatkową zaletą jest wbudowany dysk twardy o pojemności 80 GB, zapewniający optymalną wydajność drukarki.

zobacz więcej

Canon iPF8100

Specjalistyczna drukarka fotograficzna iPF8100 zapewnia wydruki o szerokości 44 cali. Jeśli chcesz uzyskać najwyższą jakość fotografii artystycznych już nie musisz szukać dalej.

zobacz więcej

Canon iPF9100

iPF9100, reprezentacyjny model fotograficznej drukarki wielkoformatowej do wydruków artystycznych, zapewnia wyjątkowe odwzorowanie kolorów oraz niespotykaną wydajność druku fotografii o szerokości do 60 cali.

zobacz więcej

Canon iPF6000S

Zaprojektowana z myślą o rynku druku plakatów — drukarka imagePROGRAF iPF6000S zapewnia wyjątkową jakość wydruków w formacie A1 (24 cale) w zawrotnym tempie.

 

zobacz więcej

Canon iPF9000S

Najlepsze rezultaty w przypadku wydruków wielkoformatowych zapewnia urządzenie iPF9000S. Dzięki niezrównanej wydajności tego urządzenia doskonałe wydruki o rozmiarze do 60-cali powstają w mgnieniu oka.

zobacz więcej